Zavolejte nám nebo pošlete nezávaznou poptávku.

ZAVOLEJTE

+420 602 774 010

Po-Pá 8:00 - 16:00 h
NAPIŠTE

Platební podmínky

Kupující se zavazuje uhradit kupní cenu za dodané zboží a poskytnuté služby s tím související, včetně nákladů na balení, dopravu , DPH i případných přirážek.
Platba poštovní dobírkou se provádí v případě, že není mezi dodavatelem a objednatelem ujednána platba fakturou.
Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR a dodací adresou na území ČR.
Platba fakturou. Prodávajícímu vzniká právo na fakturaci dnem předání zboží zákazníkovi nebo prvnímu veřejnému dopravci.
Prodávající je oprávněn fakturovat i částečné plnění předmětu smlouvy a kupující je povinen takovou fakturu uhradit do konce její doby splatnosti.
Splatnost faktury je ode dne jejího vystavení do 14 dnů. Faktura je považována za uhrazenou dnem, kdy se celá fakturační částka připíše na účet prodávajícího.
Kupující se stává majitelem zboží až po zaplacení kupní ceny v plné výši.

Obchodní podmínky

Podmínky dodání
Dodací lhůta zboží je závislá na konkrétní objednávce, druhu zboží nebo charakteru poskytnutých služeb a je uvedena v kupní smlouvě.
Termín dodání zboží je sjednán s obchodním zástupcem firmy DAPAS spol. s.r.o.
Termín dokončení objednávky je vyskladnění zboží v sídle firmy DAPAS spol. s r.o.  Prodávající je oprávněn plnit předmět smlouvy i částečně a kupující je povinen částečné plnění převzít.
Nedodržení termínu dodávky zboží, dává zákazníkovi právo odstoupit od kupní smlouvy a požádat o bezplatné storno jeho objednávky. Toto oznámení musí být písemnou formu – elektronická pošta – E-mail: root@dapas-konice.cz

 

Doprava

Firma DAPAS spol. s r.o., zajišťuje i dopravu na místo určení , dle specifikace na objednávce. Doprava je zdarma v případě vzájemné dohody (dle vzdálenosti , množství zboží a pod)

Najdete nás

DAPAS spol. s.r.o
Masarykovo nám. 66
798 52, Konice

Fax: 582 396 503
Tel.: 602 774 010
Email:dapas@atlas.cz


Stránky Dapas-Konice